TV15C191JB-HF
MFR.Part #
TV15C191JB-HF
JLCPCB Part #
C3702550
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 190V 1uA 211V 307.8V 4.87A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS