ABZT52B51-HF
MFR.Part #
ABZT52B51-HF
JLCPCB Part #
C3732361
Description
1 Independent 100Ω 45nA@35.7V 49.98V~52.02V 500mW 51V 750Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS