ASMBJ220CA-HF
MFR.Part #
ASMBJ220CA-HF
JLCPCB Part #
C20184716
Description
-55℃~+150℃ 1.7A@10/1000us 220V 272V 356V 5uA 600W@10/1000us Bidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS