CPDUR12V-HF
MFR.Part #
CPDUR12V-HF
JLCPCB Part #
C2443698
Package
SOD-523F(0603)
Description
-40℃~+125℃ 12V 12pF 17V 25V 25W@8/20us 2uA 5A@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-523F(0603) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS