TV15C100JB-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
TV15C100JB-HF
JLCPCB Part #
C2447385
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10V 11.1V 17V 5uA 88.24A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS