3.0SMCJ22A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
3.0SMCJ22A-HF
JLCPCB Part #
C3701317
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 22V 24.4V 2uA 35.5V 3kW 84.5A TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS