TV02W200-G
MFR.Part #
TV02W200-G
JLCPCB Part #
C3704707
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W 20V 22.2V 32.4V 6.17A TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS