XGL6060-333MEC
MFR.Part #
XGL6060-333MEC
JLCPCB Part #
C3911607
Package
SMD,6.7x6.5mm
Description
33uH 4.9A 4A 69.5mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.7x6.5mm Power Inductors ROHS