XGL5050-682MEC
MFR.Part #
XGL5050-682MEC
JLCPCB Part #
C3911644
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
23.1mΩ 6.2A 6.8uH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS