XFL2010-821MEC
MFR.Part #
XFL2010-821MEC
JLCPCB Part #
C17472411
Package
SMD,2x1.9mm
Description
1.6A 1.95A 61mΩ 820nH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,2x1.9mm Power Inductors ROHS