XAL1580-401MED
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XAL1580-401MED
Description
0.7mΩ 111A 400nH 47A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% - Power Inductors ROHS