PFL1609-682MEW
MFR.Part #
PFL1609-682MEW
JLCPCB Part #
C335675
Package
0603
Description
170mA 1Ω 6.8uH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% 0603 Power Inductors ROHS