0603DC-10NXJRW
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0603DC-10NXJRW
JLCPCB Part #
C3224475
Package
0603
Description
10nH 2.26A 60mΩ AEC-Q200 ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS