016008C-1N1XKRW
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
016008C-1N1XKRW
JLCPCB Part #
C5458784
Package
1005
Description
1.1nH 415mA 95mΩ ±10% 1005 Power Inductors ROHS