CMF20N60
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMF20N60
JLCPCB Part #
C5371879
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 20A 24pF 260pF 370mΩ 45W 4nF 56nC 5V 600V TO-220F MOSFETs ROHS