CMD20N06L
MFR.Part #
CMD20N06L
JLCPCB Part #
C5203855
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 205pF 20A 21nC@10V 3V 46mΩ@10V 48pF 60V 60W 720pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS