CMD80P02
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMD80P02
JLCPCB Part #
C5371873
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 20V 500mV 50nC@10V 510pF 60W 6mΩ@4.5V 80A 8nF TO-252 MOSFETs ROHS