CMD65R450
MFR.Part #
CMD65R450
JLCPCB Part #
C22364951
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 11A 210pF 22nC@10V 3pF 450mΩ@10V 5V 650V 80W 870pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS