CMB044N10B
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMB044N10B
JLCPCB Part #
C22391050
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 120A 227W 4.2mΩ@10V 4V 7.9nF 74nC@10V N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS