KF2EDGVT-3.81-2*2P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGVT-3.81-2*2P
JLCPCB Part #
C19711865
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2 2x2P 3.81mm 300V 4P 8A Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS