KF2EDGR-3.5-10P
MFR.Part #
KF2EDGR-3.5-10P
JLCPCB Part #
C441168
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10A 10P 1x10P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS