KF2EDGRC-5.08-7P
MFR.Part #
KF2EDGRC-5.08-7P
JLCPCB Part #
C441241
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x7P 300V 5.08mm 7 7P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS