KF2EDGK-3.81-9P
MFR.Part #
KF2EDGK-3.81-9P
JLCPCB Part #
C440865
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~22 1x9P 250V 3.81mm 7A 9 9P Green Plug P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS