KF2EDGK-3.81-4P
MFR.Part #
KF2EDGK-3.81-4P
JLCPCB Part #
C440860
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~22 1x4P 250V 3.81mm 4 4P 7A Green Plug P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS