KF2EDGB-3.81-2P
MFR.Part #
KF2EDGB-3.81-2P
JLCPCB Part #
C6394088
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2P 3.81mm 300V 8A Board Side/Plug Green Hinged (Snap On) Through Hole Top Entry 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS