KF25SM-7.62-2P
MFR.Part #
KF25SM-7.62-2P
JLCPCB Part #
C707382
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x2P 2 2-Side 2.5 24A 250V 2P 7.62mm Black Side Mount Straight 插件,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS