KF25RM-7.62-3P
MFR.Part #
KF25RM-7.62-3P
JLCPCB Part #
C707389
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x3P 2-Side 2.5 24A 250V 3 3P 7.62mm Black Right Angle 弯插,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS