KF250-3.5-4P-2
MFR.Part #
KF250-3.5-4P-2
JLCPCB Part #
C475165
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.75 1 18~22 3.5mm 4 400V 4P 5A 插件,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS