KF141R-2.54-3P
MFR.Part #
KF141R-2.54-3P
JLCPCB Part #
C475125
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 150V 2.54mm 20~26 2A 3 3P 弯插,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS