KF141R-2.54-10P
MFR.Part #
KF141R-2.54-10P
JLCPCB Part #
C475132
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 10 10P 150V 2.54mm 20~26 2A 弯插,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS