SLF0755T-4R7T-N
MFR.Part #
SLF0755T-4R7T-N
JLCPCB Part #
C329804
Package
SMD,7x7mm
Description
28mΩ 3.1A 3.6A 4.7uH ±30% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS