SCDS125T-220M-N
MFR.Part #
SCDS125T-220M-N
JLCPCB Part #
C108310
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.8A 22uH 36mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS