MHCI06030-1R5M-R8
MFR.Part #
MHCI06030-1R5M-R8
JLCPCB Part #
C108292
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
1.5uH 15mΩ 18A 9.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS