MHCI06030-1R0M-R8
MFR.Part #
MHCI06030-1R0M-R8
JLCPCB Part #
C108291
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
10mΩ 12A 1uH 22A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS