MHCI04020-1R5M-R8
MFR.Part #
MHCI04020-1R5M-R8
JLCPCB Part #
C285743
Package
SMD,4.6x4.1mm
Description
1.5uH 46mΩ 4A 6A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.6x4.1mm Power Inductors ROHS