LVS606045-680M-AU
MFR.Part #
LVS606045-680M-AU
JLCPCB Part #
C142105
Package
SMD,6x6mm
Description
1.4A 330mΩ 68uH 900mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS