LVS606028-2R2M-N
MFR.Part #
LVS606028-2R2M-N
JLCPCB Part #
C108286
Package
SMD,6x6mm
Description
2.2uH 26mΩ 3.6A 5.4A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS