LVS505040-4R7M-N
MFR.Part #
LVS505040-4R7M-N
JLCPCB Part #
C108284
Package
SMD,5x5mm
Description
2.88A 32mΩ 4.2A 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS