LVS404018-4R7M-N
MFR.Part #
LVS404018-4R7M-N
JLCPCB Part #
C108283
Package
SMD,4x4mm
Description
1.53A 117mΩ 2A 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS