HEI252008A-2R2M-Q8
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
HEI252008A-2R2M-Q8
JLCPCB Part #
C329577
Package
1008
Description
1.3A 1.6A 160mΩ 2.2uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS