CUWI21T-900Y-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
CUWI21T-900Y-N
JLCPCB Part #
C280477
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+105℃ 2 300mΩ 500mA 50V 90Ω@100MHz SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS