CLH1005T-3N3S-S
MFR.Part #
CLH1005T-3N3S-S
JLCPCB Part #
C108256
Description
150mΩ 3.3nH 400mA 6.3GHz 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS