CLH1005T-1N5S-S
MFR.Part #
CLH1005T-1N5S-S
JLCPCB Part #
C108252
Description
1.5nH 100mΩ 400mA 8@100MHz 9GHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS