BMMA001010151R5MX1
MFR.Part #
BMMA001010151R5MX1
JLCPCB Part #
C5577483
Package
SMD,11.5x10mm
Description
1.5uH 26mΩ 7A 8.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS