ABSY00100505481Y00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
ABSY00100505481Y00
JLCPCB Part #
C5936102
Package
0402
Description
1 480Ω@100MHz 500mΩ 0402 Ferrite Beads ROHS