AS11-D433
Extended
Manufacturer
Chengdu Ashining Tech
MFR.Part #
AS11-D433
JLCPCB Part #
C116844
Package
Plugin
Description
-126dBm -40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 1.8km 14mA 20dBm 433MHz 80mA SPI Transceiver 插件 RF Modules ROHS