VD2G3R3M0810ZY
Extended
Manufacturer
ChengTao
MFR.Part #
VD2G3R3M0810ZY
JLCPCB Part #
C47994787
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 20mA@120Hz 3.3uF 400V 5000hrs@105℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS