ZIRM38NL-7
Extended
Manufacturer
Chau Light
MFR.Part #
ZIRM38NL-7
JLCPCB Part #
C575388
Package
SIP-3-2.54mm
Description
-40℃~+80℃ 12m 230uA 38kHz 3V~5V ±45° SIP-3-2.54mm Infrared Remote Receiver (IRM) ROHS