ZIR053C-35
Extended
Manufacturer
Chau Light
MFR.Part #
ZIR053C-35
JLCPCB Part #
C575321
Package
Plugin,D=5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.2V 100mA 150mW 35mW/sr、5.71mW/sr、390mW/sr 45nm 45° 5V 940nm 插件,D=5mm Infrared LED Emitters ROHS