CTDR3F-101K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTDR3F-101K
JLCPCB Part #
C6146363
Package
Plugin,D=28mm
Description
100uH 34mΩ 9A ±10% Plugin,D=28mm Power Inductors ROHS